Ogłoszenia duszpasterskie 25.08.2024 r

• poniedziałek – NMP Częstochowskiej;
    • wtorek – św. Moniki;
    • środa – św. Augustyna, bp. i dK;
    • czwartek – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.
  2. W poniedziałek przypada Ur. NMP Częstochowskiej. Na mszach św. odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu polecając naszą ojczyznę i każdego z nas.
  3. Od wtorku do piątku nie będzie mszy św. w razie nagłej potrzeby proszę kontaktować się z ks. Prob. w Słupi.
  4. 01.09. – niedziela przypada 85 rocz. wybuchu II wojny światowej. Jest to także Dzień Modlitw o Ochronę Stworzenia. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy zginęli zwłaszcza z naszej Parafii.
  5. Składam serdeczne podziękowania za pomoc w pracach prowadzonych przy probostwie, szczególne podziękowania składam Panu Markowi i Kazimierzowi.
  6. Trwają dalsze prace przy renowacji naszego zabytkowego kościoła. Polećmy te sprawy przez wstawiennictwo św. Józefa i naszej patronki św. Barbary.
  7. Przez Maryję zanośmy w sierpniu intencje trzeźwości w naszym narodzie, w naszej Parafii i w naszych rodzinach.
  8. Ostatni tydzień wakacji, a zatem dziatwie szkolnej i wszystkim wypoczywającym w naszej Parafii życzymy dużo zdrowia, słońca i radości.
  9. Przypominam, że tym którym minęła prolongata grobu lub chcą załatwić inna sprawę, powinni zgłosić się do biura parafialnego.
  10. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
  11. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  12. Wszystkim życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.