Ogłoszenia duszpasterskie 01.09.2024 r

• środa – św. Grzegorza Wielkiego, pap i dK. – imieniny Biskupa Grzegorza;
    • sobota – św. Melchiora Grodzieckiego, k i m.
  2. W tym tygodniu przypada I-czwartek i I-piątek miesiąca. Z tej okazji odmówimy w Skrzynkach o 16.30 Różaniec w intencji powołań. W piątek od g. 17.30 zapraszam do spowiedzi klasy po komunijne z I-piątkami miesiąca. Od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian. A w przyszłą niedzielę na mszy św. o g. 11.30 poświęcimy tornistry i przybory szkolne. Serdecznie zapraszam.
  3. Dzisiaj 1.09. – przypada 85 rocz. wybuchu II wojny światowej. Jest to także Dzień Modlitw o Ochronę Stworzenia. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy zginęli zwłaszcza z naszej Parafii.
  4. W najbliższą sobotę na mszy św. o g. 18.00 poświęcimy ziarno siewne, które zabierzemy do naszych domów i pomodlimy się o Boże Błog. w pracach polowych.
  5. Za tydzień rozpoczniemy Tydzień Wychowania i Kwartalne Dni Modlitw za Dzieci, młodzież i wychowawców. Polećmy tę intencje szczególnie przez ręce Maryi.
  6. W przyszłą niedzielę 8.09 w Parafii św. Trójcy w Stęszewie o g. 18.00 rozpocznie się kurs przedmałżeński.
  7. Trwają dalsze prace przy renowacji naszego zabytkowego kościoła. Polećmy te sprawy przez wstawiennictwo św. Józefa i naszej patronki św. Barbary.
  8. Przypominam, że tym którym minęła prolongata grobu lub chcą załatwić inna sprawę, powinni zgłosić się do biura parafialnego.
  9. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  10. Dzieci zapraszam po owieczki życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.