Ogłoszenia duszpasterskie 15.09.2024 r

• poniedziałek – św. mm. Korneliusza pap. i Cypriana bp;
    • środa – św. Stanisława Kostki, zak, patrona Polski – Imieniny Ks. Arcybiskupa;
    • piątek – św. mm. Andrzeja k, Pawła i tow;
    • sobota – św. Mateusza, ap. i ew.
  2. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Będziemy modlić się za tych, którzy przekazują informacje.
  3. Dziś po każdej mszy św. zbiórka na KUL, WT UAM i szkoły katolickie. Wesprzyjmy w miarę możliwości te dzieła.
  4. 28.09 – sobota, planujemy wraz z parafią w Słupi wyjazd do Lubonia do grobu Sługi Bożego Ks. Stanisława Streicha, którego Beatyfikacja będzie w przyszłym roku oraz Bł. Edmunda Bojanowskiego. Można się zapisać po każdej mszy św. Koszt 40 zł. Serdecznie zapraszam.
  5. Trwają dalsze prace przy renowacji naszego zabytkowego kościoła. Polećmy te sprawy przez wstawiennictwo św. Józefa i naszej patronki św. Barbary.
  6. Przypominam, że tym którym minęła prolongata grobu lub chcą załatwić inna sprawę, powinni zgłosić się do biura parafialnego.
  7. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  8. W niedzielę po każdej Mszy Św. przez Caritas zbierane będą ofiary na rzecz poszkodowanych powodzian. Otwórzmy nasze hojne serca.
  9. Dzieci zapraszam po owieczki życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.