Ogłoszenia duszpasterskie 22.09.2024 r

• poniedziałek – św. Ojca Pio z Pietrelciny, k;
    • piątek – św. Wincentego a Paulo;
    • sobota – św. Wacława, m.
  2. Dzisiaj po każdej mszy św. zbiórka na rzecz powodzian. Otwórzmy nasze hojne serca. Można też przesłać na konto Parafii.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
  4. Niebawem rozpocznie się październik miesiąc modlitwy różańcowej. W kościele Parafialnym Różaniec będzie o g. 17.30, a w Skrzynkach o g. 16.30. We wtorki zapraszam szczególnie Parafian z Mirosławek, środę z Tomiczek, piątek z Tomic i Rybojedzka. Dzieci szczególnie I-komunijne zapraszam we środę. Starajmy się choć 1 dziesiątkę odmówić każdego dnia, czy to w drodze do pracy, czy w domu. Za 2 tygodnie na mszy św. o g. 11.30 poświęcenie Różańców dzieciom komunijnym i krótkie zebranie.
  5. W związku z małym zainteresowaniem Parafian wyjazdem do Lubonia w najbliższą sobotę został on odwołany. Może uda się zorganizować na wiosnę.
  6. Trwają dalsze prace przy renowacji naszego zabytkowego kościoła. Polećmy te sprawy przez wstawiennictwo św. Józefa i naszej patronki św. Barbary.
  7. Przypominam, że tym którym minęła prolongata grobu lub chcą załatwić inna sprawę, powinni zgłosić się do biura parafialnego.
  8. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
  9. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  10. Dzieci zapraszam po owieczki życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.