Ogłoszenia duszpasterskie 13.10.2024 r

• środa – św. Jadwigi Śląskiej;
    • czwartek – św. Ignacego Antiocheńskiego, bp. i m;
    • piątek – św. Łukasza, ew.;
    • sobota – Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, którego uczcimy w przyszłą niedzielę na mszy o g. 9.45.
  2. W poniedziałek Młodzież naszej Parafii przyjmie w Słupi Sakrament Bierzmowania. Polećmy ich naszej modlitwie przez ręce Maryi.
  3. Trwamy na modlitwie Różańcowej. W kościele Parafialnym Różaniec o g. 17.30, w kaplicy w Skrzynkach codziennie o g. 17.00, a o g. 16.30 kiedy jest msza św. Starajmy się choć 1 dziesiątkę Różańca odmówić w drodze do szkoły czy w pracy.
  4. We wtorki zapraszam szczególnie Parafian z Mirosławek, we środę z Tomiczek, w piątek z Tomic i Rybojedzka. Dzieci zwłaszcza I-komunijne zapraszam we środę.
  5. Dziś przypada Dzień Papieski. W tym dniu zbiórka do puszek na Stypendia – „ Dzieło Nowego Tysiąclecia” – dla uzdolnionej młodzieży.
  6. W piątek przypada św. Łukasza – dzień modlitw za Pracowników Służby Zdrowia.
  7. Za tydzień rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Wspieramy misjonarzy naszą modlitwą i ofiarą. Zwłaszcza mojego kolegę z roku – Ks. Krzysztofa, który pracuje w Papui Nowej Gwinei.
  8. Można już rezerwować intencje na przyszły rok. Najlepiej uczynić to po mszy św. w ciągu tygodnia lub telefonicznie. Są także wolne intencje w tym roku. Serdecznie zapraszam.
  9. Przypomnienie: jeśli chcemy postawić nowy pomnik na cmentarzu lub załatwić jakąkolwiek sprawę z grobem najpierw trzeba zgłosić się do biura parafialnego.
  10. Przypominam, ze okazja do spowiedzi św. jest przed każdym Różańcem.
  11. Dzieci zapraszam po owieczki życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.