Ogłoszenia duszpasterskie 21.06.2026 r

  1. W tym tygodniu obchodzimy: środa – św. Narodzenie św. Jana Chrzciciela; czwartek – NMP Świętogórskiej.
  2. We wtorek przypada Dzień Ojca – będziemy pamiętać szczególnie o niech w naszej modlitwie.
  3. Ks. Arcybiskup Zbigniew Zieliński przyznał medal dla Pana Władysława Mytki – Optime Merito Archidioecesis Posnaniensis – za zasługi dla Parafii Tomice i Archidiecezji Poznańskiej. Serdecznie gratulujemy!
  4. W piątek dzieci i młodzież kończą Rok Szkolny. Życzymy im oraz nauczycielom i wychowawcom zasłużonego odpoczynku i uwielbienia Boga w pięknie stworzonego świata.
  5. Dzisiaj po mszy św. rozpoczniemy konserwację całego prezbiterium. Przez cały tydzień kościół będzie nieczynny. Polećmy te wszystkie prace naszej Patronce.
  6. W czerwcu starajmy się każdego dnia wielbić NSPJ.
  7. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  8. W naszych modlitwach pamiętajmy o chorych, cierpiących – potrzebujących naszej modlitwy.
  9. Dzieci zapraszam po owieczki i życzę Błogosławione niedzieli i tygodnia.
Przewijanie do góry