Ogłoszenia duszpasterskie, 11.02.2018

1. W środę rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem w Skrzynkach o godz. 16.00, w kościele parafialnym o godz. 18.00.
  2. Zachęcam, by rozpocząć okres pokutny od spowiedzi. Okazja do skorzystania z sakramentu pojednania prze każdą Mszą św.
  3. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły: jeden posiłek do syta i dwa lekkie (bezmięsne), od którego nie ma żadnej dyspensy.
  4. Na nabożeństwo Drogi krzyżowej w tym tygodniu zapraszam do kaplicy w Skrzynkach w czwartek na godz. 16.00. W Tomicach Droga krzyżowa w piątek o godz. 18.00.
  5. Polecam prasę katolicką.
  6. Dzieciom i młodzieży życzę radosnych ferii.

V Niedziela Zwykła

1. Dziękuję za wspólne przeżycie czasu kolędy, za posiłki, transport, życzliwość i ofiary na kościół. Kolędę przyjęło 75% parafian.
  2. Kto chciałby jeszcze błogosławieństwo domu i spotkanie z kapłanem może umówić się osobiście.
  3. Kto nie otrzymał książeczki kolędowej może odebrać ją w zachrystii.
  4. W środę zapraszam na nowennę do MB Nieustającej Pomocy o g. 17.00.
  5. Polecam prasę katolicką.