Ogłoszenia duszpasterskie 06.10.2024 r

• poniedziałek – NMP Różańcowej;
    • piątek – św. Jana XXIII, pap;
    • sobota – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej.
  2. Dziś na mszy św. o g. 11.30 poświęcenie Różańców dzieciom I-komunijnym.
  3. Trwamy na modlitwie Różańcowej. W kościele Parafialnym Różaniec o g. 17.30, w kaplicy w Skrzynkach codziennie o g. 17.00, a o g. 16.30 kiedy jest msza św. Starajmy się choć 1 dziesiątkę Różańca odmówić w drodze do szkoły czy w pracy.
  4. We wtorki zapraszam szczególnie Parafian z Mirosławek, we środę z Tomiczek, w piątek z Tomic i Rybojedzka. Dzieci zwłaszcza I-komunijne zapraszam we środę.
  5. Za tydzień przypada Dzień Papieski. W tym dniu zbiórka do puszek na Stypendia – „ Dzieło Nowego Tysiąclecia” – dla uzdolnionej młodzieży.
  6. 14.10 – poniedziałek Młodzież naszej Parafii przyjmie w Słupi Sakrament Bierzmowania. Polećmy ich naszej modlitwie. W sobotę o g. 9.30 w Słupi próba wraz ze świadkiem.
  7. Prace przy elewacji naszego kościoła wchodzą powoli w ostatni etap. Niech wstawiennictwo św. Józefa i naszej patronki św. Barbary w tym pomoże.
  8. Można już rezerwować intencje na przyszły rok. Najlepiej uczynić to po mszy św. w ciągu tygodnia lub telefonicznie. Są także wolne intencje w tym roku. Serdecznie zapraszam.
  9. Dzierżawców ziemi parafialnej zapraszam we wtorek lub środę po wieczornej mszy św. celem uregulowania płatności jesiennej.
  10. Przypomnienie: jeśli chcemy postawić nowy pomnik na cmentarzu lub załatwić jakąkolwiek sprawę z grobem najpierw trzeba zgłosić się do biura parafialnego.
  11. Przypominam, ze okazja do spowiedzi św. jest przed każdym Różańcem.
  12. Dzieci zapraszam po owieczki życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.