Ogłoszenia duszpasterskie 07.01.2024 r

• sobota – św. Hilarego, bp. i DK.
  2. W przyszłym tygodniu będziemy obchodzić Dzień Judaizmu.
  3. W naszych modlitwach pamiętajmy o chorych, cierpiących i starszych – zwłaszcza naszych Parafianach.
  4. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku. Po wieczornej mszy św. lub po odpowiednim uzgodnieniu.
  5. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Najlepiej to uczynić w ciągu tygodnia po wieczornej mszy św. lub telefonicznie.
  6. Dzieci zapraszam po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.
  7. Kolęda w tym tygodniu:
    • poniedziałek – 08.01 – Skrzynki – g. 15.00 – ul. Kwiatowa – od nr 2 do końca;
    • środa – 10.01 – Skrzynki – g. 15.00 – ul. Dworcowa – od p. Kaczmarków do kaplicy obie strony;
    • czwartek – 4.01 – Skrzynki – g. 18.00 – msza św. w intencji mieszkańców;
    • piątek – 12.01 – Skrzynki – g. 15.00 – ul. Dworcowa – od P. Łuczak do P. Mikołajczak i ul. Nowa.
      Proszę o samochód 10. min. przed kolędą. Niech to będzie czas radosnego spotkania i otwarcia się na Boże Błogosławieństwo. W kruchcie znajduje się poświęcona woda.