Ogłoszenia duszpasterskie 07.04.2019r

 1. W tym tygodniu obchodzimy : sobota – św. Marcina, pap. i m.
 2. Za tydzień obchodzimy Niedzielę Palmową, czyli Męki Pańskiej, która łączy zapowiedz królewskiego tryumfu Chrystusa i orędzie Męki. Na każdej mszy św. poświęcenie gałązek palmowych. Natomiast na godz. 15.00 zapraszam wszystkich na plenerową Drogę Krzyżową całej naszej Parafii. Rozpoczniemy przed kościołem koło krzyża misyjnego i potem pójdziemy na cmentarz rozważając poszczególne stacje. Serdecznie zapraszam wszystkich: dzieci, młodzież i starszych. Niech to będzie piękne świadectwo naszej wiary.
 3. Spowiedź święta przed świętami w naszej Parafii będzie we wtorek 9.04:
  w Tomicach od g. 19.00 – 19.30 , w kaplicy w Skrzynkach od 19.45 – 20.15.
 4. W tym roku proszę, aby dekoracje świąteczną zrobili mieszkańcy Rybojedzka.
 5. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej: do kaplicy w Skrzynkach we czwartek o g. 16.30, a w Tomicach w piątek o g. 17.30.
 6. Zachęcam do udziału w Misterium na Cytadeli w Poznaniu 13.04 w sobotę. Szczegóły na plakacie.
 7. W Wielkim Poście tradycyjnie składamy daninę diecezjalną, przeznaczoną na Seminarium, Wydział Teologiczny, Dom Ks. Emerytów i inne. Po mszy św. można zabrać koperty na ten cel. Do tej pory daninę złożyły 54 rodziny.
 8. W dniach 28/29. 04. planujemy zorganizować Pielgrzymkę do Częstochowy i Kalisza. Po każdej mszy św. są zapisy. Cena 150 zł od osoby. Serdecznie zapraszam są jeszcze wolne miejsca. Jest organizowana Pielgrzymka do Włoch 14-21.09. 2019 r.
  Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt ze mną.
 9. Zachęcam do przekazania 1% na Caritas Poznańską.
Scroll to Top