Ogłoszenia duszpasterskie 08.03.2020r

1. Dzisiaj swoje święto obchodzą wszystkie Panie. Przez ręce Maryi wypraszamy dla nich wszelkie potrzebne łaski na każdy dzień życia.
  2. W najbliższy piątek 13.03 – przypada 7 rocz. wyboru Papieża Franciszka, którego Polecamy naszej szczególnej modlitwie.
  3. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej: do kaplicy w Skrzynkach we czwartek o g. 16.30, a w Tomicach w piątek o g. 17.30.
  4. W przyszłą niedzielę 15.03 na mszy św. o g. 11.30 poświęcenie książeczek dzieciom
    I-komunijnym. Potem krótkie zebranie. Obecność konieczna.
  5. Gorzkie Żale śpiewamy przed każdą mszą św. w niedzielę, a więc przyjdźmy troszkę wcześniej.
  6. W Wielkim Poście tradycyjnie składamy daninę diecezjalną, przeznaczoną na Seminarium, Wydział Teologiczny, Dom Ks. Emerytów i inne. Po mszy św. można zabrać koperty na ten cel.
  7. Dzisiaj po każdej mszy św. wspomagamy Polskich Misjonarzy. W miarę możliwości otwórzmy nasze serca.
  8. Zachęcam do przekazania 1% na Caritas Poznańską. Szczegóły na plakacie i ulotkach.
  9. Zmarła nasza Parafianka śp. Stefania Tonder z Rybojedzka. Przeżyła 66 lat. Jej pogrzeb odbył się w piątek. Zmarła nasza była Parafianka śp. Halina Kowalkowska z Tomiczek ostatnio zam. w Poznaniu. Przeżyła 83 lata. Jej pogrzeb odbył się wczoraj. Dobry Jezu…
  10. Ogłoszenie Pana Burmistrza w sprawie koronowirusa. Szczegóły w gablocie.