Ogłoszenia duszpasterskie 08.09.2024 r

• poniedziałek – św. Piotra Klawera;
    • czwartek – Naj. Imienia Maryi;
    • piątek – św. Jana Chryzostoma bp. i dK;
    • sobota – Podwyższenia Krzyża Świętego.
  2. Wychodząc z kościoła możemy zabrać poświęcone ziarno.
  3. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy Tydzień Wychowania i Kwartalne Dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Polećmy tę intencje szczególnie przez ręce Maryi.
  4. W najbliższy czwartek na g.18.30 zapraszam do Tomic do kościoła na swoje spotkanie Rodziców dzieci I-komunijnych; natomiast w piątek na g. 18.00 na msze św. a potem krótkie zebranie kandydatów do Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
  5. Dzisiaj w niedzielę 8.09 w Parafii św. Trójcy w Stęszewie o g. 18.00 rozpocznie się kurs przedmałżeński.
  6. 28.09 – sobota, planujemy wraz z parafią w Słupi wyjazd do Lubonia do grobu Sługi Bożego Ks. Stanisława Streicha oraz Bł. Edmunda Bojanowskiego. Można się
    zapisać po każdej mszy św. Serdecznie zapraszam.
  7. Trwają dalsze prace przy renowacji naszego zabytkowego kościoła. Polećmy te sprawy przez wstawiennictwo św. Józefa i naszej patronki św. Barbary.
  8. Przypominam, że tym którym minęła prolongata grobu lub chcą załatwić inna sprawę, powinni zgłosić się do biura parafialnego.
  9. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
  10. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  11. Dzieci zapraszam po owieczki życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.