Ogłoszenia duszpasterskie 09.04.2023 r

  1. Pragnę bardzo serdecznie podziękować mieszkańcom Rybojedzka, oraz tym którzy budowali Grób Pański oraz dekorację świąteczną i sprzątali kościół. Dziękuję tym Parafianom, którzy tak licznie wzięli udział w Triduum Paschalnym oraz tym wszystkim, którzy przez swoją obecność i jakąkolwiek pomoc uświetnili te dni. Składam też serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary, które przeznaczymy na bieżące remonty. Niech Chrystus Zmartwychwstały wszystkim Błogosławi. Bóg zapłać za wszelkie dobro. A wszystkim Parafianom i Miłym Gościom przybyłym do naszej Parafii na te święta życzę: przede wszystkim zdrowia, prawdziwej wiary, nadziei i miłości oraz pogody ducha, którą nam daje Zmartwychwstały Chrystus. Na radosne święta – wszystkim – życzę z całego serca – Szczęść Boże.
    W bocznej kruchcie jest poświęcona woda – możemy zabrać ją do domów.
  2. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. W tym dniu wspieramy naszą modlitwą oraz ofiarą KUL, Wydział Teologiczny UAM i szkoły katolickie naszej Archidiecezji.
  3. Ze względu na Oktawę uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W tym dniu obchodzimy także Święto Chrztu Polski.
  4. Dziękuję kolejnym 14 rodzinom, które złożyły daninę diecezjalną.
  5. W najbliższą sobotę na g. 9.00 zapraszam dzieci I-komunijną z Rodzicem na pierwszą spowiedź. Potem krótkie spotkanie.
  6. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Przed każdą mszą św. odmówimy Koronkę do Miłosierdzia. Będzie też można wesprzeć nasz Caritas Archidiecezjalny.
  7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Piotr Cebulski, cyw. związany, zam. w Parafii Tomice; Anna Cebulska z d. Olejniczak cyw. związana, zam. w Parafii Tomice. Zap. 1 i 2.
Scroll to Top