Ogłoszenia duszpasterskie 11.08.2024 r

• środa – św. Maksymiliana Marii Kolbego, k i m.;
    • czwartek – Wniebowzięcie NMP – jest to także Święto Wojska Polskiego;
    • sobota – św. Jacka, k.
  2. Dzisiaj wspieramy naszą ofiarą KUL, WT UAM i szkoły katolickie.
  3. Trwamy w miesiącu sierpniu miesiącu maryjnym, gdzie Kościół zachęca do abstynencji. Polecajmy tych, którzy podjęli ten trud, ale także módlmy się o trzeźwość w naszym narodzie i w naszych rodzinach.
  4. We czwartek przypada Ur. Wniebowzięcia NMP. Na każdej mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów. Po każdej mszy św. zbiórka na Caritas Poznańską. W tym dniu także na mszy św. o g. 11.30 podziękujemy Bogu za tegoroczne plony i prosić o szczęśliwe dokończenie żniw oraz będziemy modlić się o Boże Bł. dla rolników i ich rodzin.
  5. Trwamy jeszcze w radości wakacyjnej. Wszystkim wypoczywającym, także w naszej Parafii życzymy dużo słońca i radości na te sierpniowe dni.
  6. Dzisiejszą składkę przeznaczamy na remont naszego kościoła – zwłaszcza za rachunki – prąd i wodę. Kto może niech wesprze to dzieło. Bóg zapłać za zrozumienie.
  7. Trwają dalsze prace elewacji naszego kościoła. Możemy zauważyć, że została przywieziona stara i nowa cegła. Starajmy się też zachować ostrożność, zwłaszcza tam gdzie stoją rusztowania od strony północnej. Niech wstawiennictwo św. Józefa i naszej patronki św. Barbary pomogą w tych pracach.
  8. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
  9. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  10. Wszystkim życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.