Ogłoszenia duszpasterskie 12.01.2020r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  – piątek – św. Antoniego, op.
 2. W najbliższą sobotę przypada dzień Parafialnej Adoracji Najświętszego Sakramentu:
  9.30 – Msza św.
  10.00- 10.30 – Mirosławki
  10.30 – 11.00 – Tomiczki
  11.00 – 12.00 – Tomice i Rybojedzko
  W Skrzynkach Msza św. będzie o g. 11.00 i adoracja do 11.45.
 3. Serdecznie zapraszam. Pięknym dopełnieniem tego dnia będzie Wielkie Kolędowanie. Na mszy św. o g. 17.00 wystąpią znani i lubiani piosenkarze : Halina Benedyk i Marco Antonelli. Niech to będzie piękne uwielbienie Boga przez Maryję.
 4. Rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie do nawiedzenia obrazu Matki Częstochowskiej. I tak: bardzo proszę o wyznaczenie po 1 osobie Pań i Panów z każdej wioski do niesienia obrazu Jasnogórskiego. Proszę, aby były to osoby o podobnym wzroście. Skrzynki proszę oddzielnie. Proszę o pomoc Radnych z danej miejscowości.
  Została już przygotowana lista do czuwania nocnego – proszę się zapisywać.
  Za tydzień będą dalsze informacje. Dziękuję za pomoc i zrozumienie.
 5. W związku z nową ustawą o segregacji śmieci, zostaje zlikwidowany do odwołania kontener na śmieci na cmentarzu. Wszelkie śmieci z cmentarza zabieramy ze sobą. Bardzo proszę o dostosowanie się do tego ogłoszenia.
Scroll to Top