Ogłoszenia duszpasterskie 16.06.2019r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  – poniedziałek – św. br. Alberta Chmielowskiego zak;
  – piątek – sw. Alojzego Gonzagi, zak.
 2. We czwartek przypada Ur. Bożego Ciała. Msza św. w tym dniu o g. 8.00 i o godz. 10.00 z procesją. Dla tych, którzy nie mogą w tym dniu przybyć do kościoła, msza św. w środę w Skrzynkach o g. 18.00.
 3. Próba sypania kwiatów dla dziewczynek we wtorek o g. 18.30 przy kościele.
 4. Trwają prace przy renowacji dzwonnicy. Zostały zainstalowane specjalne podkłady pod belki i rozpoczęliśmy naprawę daszka. Dziękuję tym wszystkim, którzy pomagają i włączają się w te prace. Bóg zapłać za to wszelkie dobro. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na ten cel Mamy do zapłacenia 12000 zł. za zakupione drewno. Myślę, że powoli uda nam się ten dług uregulować.
 5. W najbliższy piątek młodzież klasy VIII i III Gimnazjum przyjmie Sakrament Bierzmowania. Polećmy ich szczególnej modlitwie.
 6. Dzisiaj o g. 17.00 w kościele parafialnym w Słupi Koncert Patriotyczny. Szczegóły w gablocie.
 7. 22.06 – w sobotę rozpocznie działalność Letnia Kawiarenka u ks. Prob. w sadzie. Na Uroczystą inauguracje poproszę, aby każda wioska upiekła po dwie blachy ciasta. Będzie to dzień radości – najpierw dla dzieci od g.15.00 – 17.00. A wieczorem zapraszam dorosłych na zabawę taneczną i wybór najpiękniejszego wianka. Pójdziemy w radości puszczać je do Mirosławek na jezioro. Szczegóły na plakacie.
 8. Przypominam o naszej Pielgrzymce do Włoch we wrześniu od 14-21. Cieszę się że tak liczna grupa jedzie z naszej Parafii. Jest jeszcze kilka ostatnich miejsc. Proszę o kontakt ze mną.
Scroll to Top