Ogłoszenia duszpasterskie 18.08.2019r

– wtorek – św. Bernarda, op. i DK;
    – środa – św. Piusa XPap;
    – czwartek – NMP Królowej;
    – sobota – św. Bartłomieja, Ap.
  2. Dziękuję za wszelkie ofiary składane przy okazji naszych Dożynek Parafialnych, oraz za dzisiejsze ofiary, które przeznaczymy na renowacje naszej zabytkowej dzwonnicy. Bóg zapłać za to dobro.
  3. Jutro wyruszamy na naszą Parafialną Pielgrzymkę do Lichenia. Zbiórka o g. 7.00 w Mirosławkach, potem Tomice, Tomiczki i Skrzynki. Będziemy pamiętać o wszystkich w naszej modlitwie.
  4. Powoli kończą się wakacje, a zatem dziatwie szkolnej i wszystkim wypoczywającym także w naszej Parafii życzymy dużo słońca i radości. Proszę też zerknąć do galerii zdjęć, na naszej stronie internetowej.
  5. Przypominam także o odpowiednim stroju w kościele, zwłaszcza teraz w sezonie Letnim, abyśmy uszanowali godność miejsca w którym mieszka Bóg.
  6. Za dwa tygodnie rozpoczniemy w naszej Parafii Misje Parafialne przygotowujące nas na Nawiedzenie kopii obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. Szczegóły podam za tydzień.
  7. Zapraszam do naszej letniej kawiarenki w sadzie. W tę niedziele proszę o blachę ciasta i dyżur Panie z Mirosławek, a za tydzień będą miały dyżur Panie z Rybojedzka.
  8. Uprzejmie przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest w dni powszednie pół. godz. Przed wieczorną mszą św. a w niedzielę i św. 15 min. przed każdą mszą św.