Ogłoszenia duszpasterskie 18.08.2024 r

• wtorek – św. Bernarda, op. i DK;
    • środa – św. Piusa X pap;
    • czwartek – NMP Królowej;
    • sobota – św. Bartłomieja, ap.
  2. Dziękuje za wszelkie ofiary składane przy okazji naszych Dożynek Parafialnych oraz – na składkę, które przeznaczymy na renowację naszego kościoła. Dziękuję zwłaszcza mieszkańcom – Mirosławek, Tomic, Tomiczek Bóg zapłać za to dobro.
  3. W tym tygodniu była komisja konserwatorska, która badała stan prac, które są prowadzone w naszym kościele. Polećmy te sprawy przez wstawiennictwo św. Józefa i naszej patronki św. Barbary.
  4. Przez Maryję zanośmy w sierpniu intencje trzeźwości w naszym narodzie, w naszej Parafii i w naszych rodzinach.
  5. Powoli kończą się wakacje, a zatem dziatwie szkolnej i wszystkim wypoczywającym w naszej Parafii życzymy dużo zdrowia, słońca i radości.
  6. Przypominam, że tym którym minęła prolongata grobu lub chcą załatwić inna sprawę, powinni zgłosić się do biura parafialnego.
  7. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
  8. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  9. Wszystkim życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.