Ogłoszenia duszpasterskie 19.01.2020r

– wtorek – św. Agnieszki, dz. i m;
    – piątek – św. Franciszka Salezego, bp. i dk;
    – sobota – Nawrócenie św. Pawła, ap.
  2. W tym tygodniu obchodzimy Dzień Babci i dziadka i składamy im najserdeczniejsze życzenia, aby przede wszystkim cieszyli się wdzięcznością swoich wnuków.
  3. Zakończyliśmy odwiedziny kolędowe. Dziękuję tym wszystkim, którzy przyjęli mnie do swoich domów, za posiłki, transport, życzliwość i ofiary na kościół. Bóg zapłać za to dobro.
  4. Przeżywamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Polećmy tę intencje naszej codziennej modlitwie i budujmy tę jedność także w najbliższym otoczeniu.
  5. Rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie do nawiedzenia obrazu Matki Częstochowskiej. I tak : w najbliższą sobotę 25.01 poproszę na godz. 9.30 po 5 Panów z każdej wioski na budowanie dekoracji wzdłuż drogi i przy kościele. Proszę zabrać sprzęt: młotki, gwoździe itd. Została już przygotowana lista do czuwania nocnego – proszę się zapisywać. Za tydzień będą dalsze informacje. Dziękuję za pomoc i zrozumienie.
  6. Uprzejma prośba: chcemy zrobić na stronie internetowej wspomnienia z poprzedniego Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej. Dlatego proszę przynosić w opisanych kopertach (imię i nazwisko) zdjęcia, które mamy w naszych domach. Jak było 42 lata temu.
  7. W związku z nową ustawą o segregacji śmieci, zostaje zlikwidowany do odwołania kontener na śmieci na cmentarzu. Wszelkie śmieci z cmentarza zabieramy ze sobą. Bardzo proszę o dostosowanie się do tego ogłoszenia.
  8. Przypominam o badaniach kardiologicznych. Szczegóły w gablocie.