Ogłoszenia duszpasterskie 19.01.2020r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  – wtorek – św. Agnieszki, dz. i m;
  – piątek – św. Franciszka Salezego, bp. i dk;
  – sobota – Nawrócenie św. Pawła, ap.
 2. W tym tygodniu obchodzimy Dzień Babci i dziadka i składamy im najserdeczniejsze życzenia, aby przede wszystkim cieszyli się wdzięcznością swoich wnuków.
 3. Zakończyliśmy odwiedziny kolędowe. Dziękuję tym wszystkim, którzy przyjęli mnie do swoich domów, za posiłki, transport, życzliwość i ofiary na kościół. Bóg zapłać za to dobro.
 4. Przeżywamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Polećmy tę intencje naszej codziennej modlitwie i budujmy tę jedność także w najbliższym otoczeniu.
 5. Rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie do nawiedzenia obrazu Matki Częstochowskiej. I tak : w najbliższą sobotę 25.01 poproszę na godz. 9.30 po 5 Panów z każdej wioski na budowanie dekoracji wzdłuż drogi i przy kościele. Proszę zabrać sprzęt: młotki, gwoździe itd. Została już przygotowana lista do czuwania nocnego – proszę się zapisywać. Za tydzień będą dalsze informacje. Dziękuję za pomoc i zrozumienie.
 6. Uprzejma prośba: chcemy zrobić na stronie internetowej wspomnienia z poprzedniego Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej. Dlatego proszę przynosić w opisanych kopertach (imię i nazwisko) zdjęcia, które mamy w naszych domach. Jak było 42 lata temu.
 7. W związku z nową ustawą o segregacji śmieci, zostaje zlikwidowany do odwołania kontener na śmieci na cmentarzu. Wszelkie śmieci z cmentarza zabieramy ze sobą. Bardzo proszę o dostosowanie się do tego ogłoszenia.
 8. Przypominam o badaniach kardiologicznych. Szczegóły w gablocie.
Scroll to Top