Ogłoszenia duszpasterskie, 22.04.2018

IV Niedziela Wielkanocna

1. W środę zapraszam na nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00.
  2. W czwartek rozpoczynamy rekolekcje parafialne, które poprowadzi o. Krzysztof Ziętkowski, ze Zgromadzenie Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.
    W czwartek i piątek zapraszam do kaplicy w Skrzynkach o godz. 17.00. W kościele parafialnym o godz. 18.30.
    W piątek będzie udzielony sakrament namaszczenia chorych.
    W sobotę i niedzielę wg stałego porządku.
    Zapraszam wszystkich, zwłaszcza rodziny dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.: rodziców, dziadków.
    Ja w tym czasie będę na archidiecezjalnej pielgrzymce chorych do San Giovanni Rotundo, gdzie żył św. o. Pio.
  3. W przyszłą niedzielę w Krakowie będzie miała miejsce beatyfikacja Hanny Chrzanowskiej, pielęgniarki. Zachęcam do zapoznania się z tą postacią.
  4. Polecam prasę katolicką.