Ogłoszenia duszpasterskie, 24.06.2018

  1. W poniedziałek i wtorek nie będzie Mszy św. w parafii.
  2. W pozostałe dni zapraszam na Mszę św. i nabożeństwo czerwcowe.
  3. W piątek przypada uroczystoś św. Piotra i Pawła. W tym dniu o godz. 18.00 odprawię ostatnią Mszę św. jako proboszcz w tomickiej parafii. Nowy ks. proboszcz Andrzej Stefański pierwszą Mszę św. odprawi w sobotę, 30 czerwca o godz. 18.00. Przyjmijcie go z modlitwą i życzliwością.
  4. Uroczyste wprowadzenie nowego proboszcza z udziałem ks. Dziekana, będzie miało miejsce w piątek 6 lipca o godz. 19.00.
  5. Chorych ks. proboszcz odwiedzi w I-szy piątek od godz. 9.00.
  6. W I-szy piątek, 6 lipca okazja do spowiedzi od godz. 18.00.
  7. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej.
  8. Dzieciom, młodzieży, nauczycielom, rodzicom życzę radosnych wakacji.
  9. Dziękuję Panu Bogu i wszystkim Parafianom za razem spędzone 11 lat. Dziękuję za tak wiele dobra, którego doświadczyłem. Przepraszam za wszystkie uchybienia. Proszę o modlitwę! Niech Bóg Wam błogosławi!              ks. Piotr Lidwin

 

Scroll to Top