Ogłoszenia duszpasterskie 30.06.2024 r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • środa – św. Tomasza, ap; św. Marii Goretii, dz. i m;
  • sobota – Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dz.
 2. W tym tygodniu przypada I-czwartek i piątek miesiąca. We czwartek w modlitwie Różańcowej pomodlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W piątek okazja do spowiedzi św. od g. 17.30. Zapraszam zwłaszcza dzieci I-komunijne z pierwszymi piątkami miesiąca. Od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
 3. W sobotę wyrusza 90 Poznańska Pielgrzymka na Jasną Górę. Obejmijmy naszą modlitwą pielgrzymów zdążających do naszej wspólnej Matki.
 4. W szpitalu MedPolonia w Poznaniu jest możliwość wykonania operacji zaćmy bezpłatnie w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Szczegóły na plakacie oraz pod numerem 519-623-733.
 5. Przeżywamy czas wakacji. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy odpoczywają także w naszej Parafii, ale także o tych, którzy ciężko pracują zwłaszcza przy pracach polowych.
 6. Trwają dalsze prace elewacji naszego kościoła. Starajmy się też zachować ostrożność, zwłaszcza tam gdzie stoją rusztowania od strony północnej. Niech wstawiennictwo św. Józefa i naszej patronki św. Barbary pomogą w tych pracach.
 7. W naszych modlitwach pamiętajmy o chorych, cierpiących – potrzebujących naszej modlitwy.
 8. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
 9. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
 10. Wszystkim życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.
Scroll to Top