Ogłoszenia duszpasterskie 30.12.2018r

– wtorek – Nowy Rok – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi;
    – środa – św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, bpp.i ddk.
  2. Dzisiaj obchodzimy Ur. Świętej Rodziny z Nazaretu: Jezusa Maryi i Józefa. Modlimy się za nasze rodziny wypraszając wszelkie potrzebne łaski na każdy dzien.
  3. Jutro ostatni dzień roku. O g. 18.00 odprawimy mszę św. a po niej trwając przed Najświętszym Sakramentem podziękujmy za wszelkie otrzymane łaski w starym roku i poprosimy o Boże Błogosławieństwo w Nowym Roku 2019.
  4. Za tydzień Ur. Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Na każdej mszy św. poświęcimy kredę i kadzidło, które można zabrać do naszych domów. Po każdej mszy św. zbiórka do puszek na misje.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian. Okazja do spowiedzi będzie w sobotę od g.17.30.
  6. Kolęda w tym tygodniu:
    • niedziela – g. 14.30 – Tomiczki – od P. Dorna do P. Łojków.
    • poniedziałek – g. 9.30 – Tomice – od P. Pięta do P. Koniecznych, ul. Szkolna
    • środa – g. 15.00 – Rybojedzko – ul. Wypoczynkowa, Jesienna, Zimowa, Turystyczna, Źródlana.
    • czwartek – g. 15.00 – Rybojedzko – ul. Polna, Żwirowa, Letniskowa, Rekreacyjna.
    • piątek – g. 15.00 – Rybojedzko – Leśniczówka, ul. Leśna, Pl. Magazynowy, ul. Krótka, Żarnowiecka
    • sobota – g. 9.30 – Tomice, – od P. Kowalczyk do Żarnowca i p. Ejchorst
    • niedziela – Skrzynki – g. 14.30 – ul. Dworcowa 5A i 5 od. Małeckiej

Proszę o samochód 10. min. przed kolędą. Niech to będzie czas radosnego
    spotkania i otwarcia się na Boże Błogosławieństwo.