Ogłoszenia duszpasterskie 26.08.2018r

1. W tym tygodniu obchodzimy: poniedziałek – św. Moniki; wtorek – św. Augustyna; środa – męczeństwo św. Jana Chrzciciela
  2. Dzisiaj przypada Ur. NMP Częstochowskiej – na każdej mszy odnawiamy Śluby Jasnogórskie i polecamy naszą Parafię i każdą rodzinę opiece Matki Bożej.
  3. Za tydzień przeżywamy radosne – filmowe zakończenie lata w naszej Parafii. Zapraszam na godz. 17.00 koło kościoła. Zabieramy ze sobą coś do siedzenia, uśmiech na twarzy i radość w sercu. Będzie wiele atrakcji i coś słodkiego. Niech przybędą dzieci, młodzież i starsi…i wszyscy chętni. Kto chciałby ofiarować blachę ciasta z tej okazji bardzo proszę o kontakt ze mną.
  4. Przeżywamy ostatni tydzień wakacji, a zatem dziatwie szkolnej i wszystkim wypoczywającym także w naszej Parafii życzymy dużo słońca i radości.
  5. 1.09. przypada 79 rocz. wybuchu II wojny światowej. Jest to także Dzień Modlitw o Ochronę Stworzenia.
  6. Uprzejmie przypominam, że okazja do spowiedzi jest w dni powszednie pól. godz. przed wieczorną mszą św. a w niedzielę i św. 15 min. przed każdą mszą św.
  7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Hubert Wiśniewski cyw. związany i Katarzyna Wiśniewska cyw. związana zamieszkali w Parafii w Tomicach. Zap. 1. Patryk Kosz z par. Wiry; Monika Wiśniewska z par. Tomice. Zap.1.
  8. W związku z moim wyjazdem będzie mnie zastępował ks. Prob. w Słupi. W razie nagłej potrzeby proszę się z nim kontaktować. Nr Tel. 61 307-02-03 lub z najbliższą Parafią.
  9. Polecam prasę katolicką.