Ogłoszenia duszpasterskie 19.08.2018r

1. W tym tygodniu obchodzimy: poniedziałek – św. Bernarda, op.i DK; wtorek – św. Piusa X, pap; środa – NMP Królowej; piątek – św. Bartłomieja, Ap.
  2. Dziękuję za wszelkie ofiary składane przy okazji naszych Dożynek Parafialnych. Przeznaczymy je na renowacje naszej zabytkowej dzwonnicy. Składam serdeczne Bóg zapłać.
  3. Składam serdeczne podziękowania Straży Bukowskiej za prace zabezpieczające prowadzone na naszym kościele oraz Tym wszystkim, którzy pomagali w różnych pracach porządkowych przy kościele. Bóg zapłać.
  4. Powoli kończą się wakacje, a zatem dziatwie szkolnej i wszystkim wypoczywającym także w naszej Parafii życzymy dużo słońca i radości.
  5. Za tydzień przypada Ur. NMP Częstochowskiej. Na każdej mszy św. odnowimy Śluby Jasnogórskie i polecimy naszą Parafię opiece Matki Bożej.
  6. Uprzejmie przypominam, że okazja do spowiedzi jest w dni powszednie pól. godz. przed wieczorną mszą św. a w niedzielę i św. 15 min. przed każdą mszą św.
  7. Za dwa tygodnie 2.09. będziemy przeżywali radosne – filmowe zakończenie lata w naszej Parafii. Szczegóły podam za tydzień.
  8. Polecam prasę katolicką.