Ogłoszenia duszpasterskie 27.12.2020r

– poniedziałek – św. Młodzianków, mm;
    – piątek – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi;
    – sobota – św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, bpp. i ddk.
  2. Dzisiaj obchodzimy Ur. Świętej Rodziny z Nazaretu: Jezusa, Maryi i Józefa. Modlimy się za nasze rodziny wypraszając wszelkie potrzebne łaski na każdy dzień.
  3. We czwartek przypada ostatni dzień roku. O g. 17.00 odprawimy mszę św. a po niej trwając przed Najświętszym Sakramentem podziękujemy za wszelkie otrzymane łaski w starym roku i poprosimy o Boże Błogosławieństwo w Nowym Roku 2021.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Dlatego w sobotę od. g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian. Okazja do spowiedzi będzie w sobotę od. g. 17.30.
  5. Od wtorku rozpoczniemy kolędę. W tym roku będzie to msza św. na którą zapraszam:
    wtorek – g. 18.00 – Mirosławki – od P. Janc do Pana Mirosława Bręka.
    środa – g. 18.00 – Mirosławki – od P. Jankowskich do P. Rożków.
    Będziemy się wspólnie modlić i śpiewać kolędy. Z kościoła możemy zabrać poświęconą wodę, którą poświęcimy nasze domy. Kto chciałby złożyć ofiarę na potrzeby kościoła lub przesłać na konto Parafii będę zobowiązany. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  6. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Najlepiej to uczynić w ciągu tygodnia po wieczornej mszy św.
  7. Przypominam o maseczkach w kościele i odpowiednim dystansie.