Ogłoszenia duszpasterskie 20.12.2020r

– sobota – św. Szczepana pierwszego męczennika.
  2. W zakrystii można nabyć jeszcze poświęcone opłatki, świece wigilijne Caritas.
  3. We czwartek przypada Wigilia. Niech to będzie czas głębokiej modlitwy i oczekiwania na przyjście Pana.
  4. Przypominam ,że okazja do spowiedzi jest pół godziny przed każdą mszą św. Starajmy się skorzystać z tego wielkiego daru miłosierdzia. We środę będzie od godz. 17.00 – 18.00 okazja do spowiedzi. Będzie ks. Prob. ze Strykowa.
  5. Pasterka w Skrzynkach o g. 22.00, w Tomicach o północy.
  6. W drugi dzień świąt msze jak w niedziele. Zbiórka do puszek na KUL, Wydział Teologiczny i szkoły katolickie w naszej Archidiecezji.
  7. Dziękuję Parafianom z Rybojedzka za przygotowanie żłóbka i świąteczny wystrój Kościoła. Bóg zapłać za to dobro
  8. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Najlepiej to uczynić w ciągu tygodnia po wieczornej mszy św.
  9. Drogim Parafianom i Miłym Gościom przybyłym na święta do naszej Parafii- życzę – zdrowych, spokojnych pełnych ciepła rodzinnego oraz Błogosławionych Świąt Narodzin Pana.
  10. Przypominam o maseczkach w kościele i odpowiednim dystansie.