Ogłoszenia duszpasterskie 02.02.2020r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  – środa – św. Agaty, dz. i m.;
  – czwartek – św. mm. Pawła Miki i tow.
 2. Dzisiaj w niedzielę przypada święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Boskiej Gromnicznej. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego (zakonnego). Na każdej mszy św. święcimy świece. Na godz. 11.30 zapraszam dzieci I-komunijne z Rodzicami. Poświęcimy im świece, a potem będzie krótkie zebranie. W tym dniu składka przeznaczona jest na klasztory klauzurowe w naszej Archidiecezji.
 3. Jutro przybywa do nas Maryja w Kopii wizerunku Jasnogórskiego. Niech to będzie dla całej naszej Parafii czas radości i otwarcia się na Bożą łaskę przez ręce Matki Zbawiciela. Jeszcze raz zapraszam na to wyjątkowe wydarzenie. Niech znakiem zewnętrznym naszej radości i wiary będą ustrojone nasze domy i obejścia. Zachęcam także do czuwania nocnego – można się zapisywać. Dziękuję za pomoc i zrozumienie.
 4. W tym tygodniu przypada I- piątek miesiąca. W związku z Nawiedzeniem Obrazu okazja do spowiedzi św. przed każdą mszą św. Od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
 5. Dzieci i młodzież przeżywają ferie zimowe. Życzymy im udanego odpoczynku oraz nabrania sił ducha i ciała.
 6. Mamy już dostateczną ilość zdjęć z poprzedniego Nawiedzenia. Dziękujemy wszystkim za dostarczone materiały.
 7. W związku z nową ustawą o segregacji śmieci, zostaje zlikwidowany do odwołania kontener na śmieci na cmentarzu. Wszelkie śmieci z cmentarza zabieramy ze sobą. Bardzo proszę o dostosowanie się do tego ogłoszenia.
Scroll to Top