Ogłoszenia duszpasterskie 02.06.2019r

– poniedziałek – św. mm. Karola Lwangi i tow;
    – środa – św. Bonifacego, bp. i m;
    – sobota – św. Jadwigi, królowej.
  2. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary na rzecz nasze seminarium w Poznaniu. Zebrano 350 zł. Bóg zapłać.
  3. Trwają prace przy renowacji dzwonnicy. Dziękuję tym wszystkim, którzy pomagają.
  4. Rozpoczęliśmy miesiąc czerwiec w którym wielbimy Najświętsze Serce Jezusowe. Szczególnie będziemy to czynili w każdy piątek miesiąca.
  5. 12.06 w Buku odbędzie się bezpłatne badanie wzroku. Szczegóły na plakacie.
  6. Dziś także po każdej mszy św. zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. W miarę możliwości otwórzmy nasze serca.
  7. W tym tygodniu przypada I- czwartek i piątek miesiąca. We czwartek od. g. 16.30 w Skrzynkach adoracja Najświętszego Sakramentu – pomodlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne, także z naszej Parafii. W piątek od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian, a od g. 16.30 okazja do spowiedzi św. Zapraszam szczególnie dzieci i młodzież.
  8. W sobotę 8.06. od g.14.00 szkoła w Jeziorkach zaprasza wszystkich na festyn rodzinny. Będzie mnóstwo atrakcji.
  9. Niech Peregrynacja Kopii obrazu Jasnogórskiego, która rozpoczęła się w naszej Archidiecezji jeszcze bardziej przyczyni się do odnowienia naszej wiary, nadziei i miłości.
  10. Przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej
    mszy św. a wszelkie informacje i aktualności znajdziemy na stronie internetowej
    naszej Parafii.