Ogłoszenia duszpasterskie 26.05.2019r

– środa – św. Urszuli Ledóchowskiej, dz. Patronki Archidiecezji;
    – piątek – Nawiedzenie NMP; sobota – św. Justyna, m. w tym dniu w katedrze święcenia kapłańskie.
  2. Dzisiaj obchodzimy Dzień Matki. Pamiętajmy o Nich okazując wdzięczność, szacunek i naszą modlitwę.
  3. Chciałem bardzo serdecznie podziękować wszystkim za modlitwę i radość świętowania mojego 30-lecia kapłaństwa. Niech dobry Bóg Tym Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomagali wynagrodzi swoim błogosławieństwem. Na renowację dzwonnicy zebraliśmy blisko 2500 zł. Bóg zapłać za to dobro. Jak możemy zauważyć trwają kolejne prace.
  4. Dziś także na każdej mszy św. będziemy modlili się za nasze Seminarium w Poznaniu, a po mszy św. zbieramy ofiary na rzecz tego Seminarium. Jak zawsze hojnie otwórzmy nasze serca, aby nie zabrakło tych, którzy będą głosić Chrystusa Zmartwychwstałego.
  5. We wtorek i środę na nabożeństwach majowych modlimy się o dobre urodzaje.
    Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  6. W najbliższą sobotę obchodzimy Dzień Dziecka – pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych milusińskich, a za tydzień będziemy obchodzili Ur. Wniebowstąpienia Pańskiego.
  7. Niech Peregrynacja Kopii obrazu Jasnogórskiego, która rozpoczęła się w naszej Archidiecezji jeszcze bardziej przyczyni się do odnowienia naszej wiary, nadziei i miłości.
  8. Przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. a wszelkie informacje i aktualności znajdziemy na stroni internetowej naszej Parafii.