Ogłoszenia duszpasterskie 02.09.2018r

  1. W tym tygodniu obchodzimy: poniedziałek – św. Grzegorza Wielkiego, Pap i DK – imieniny obchodzi Biskup Grzegorz Balcerek ; sobota – święto Narodzenia NMP.
  2. W najbliższy piątek 7.09.- na mszy św. wieczornej poświęcimy ziarno siewne, które zabierzemy do naszych domów prosząc o Boże Błogosławieństwo we wszelkich pracach polowych. O g. 17.00 zapraszam ministrantów i kandydatów na ministrantów na swoją zbiórkę.
  3. Dzisiaj przeżywamy radosne – filmowe zakończenie wakacji w naszej Parafii. Zapraszam na godz. 17.00 koło kościoła. Zabieramy ze sobą coś do siedzenia, uśmiech na twarzy i radość w sercu. Będzie wiele atrakcji i coś słodkiego. Niech przybędą dzieci, młodzież i starsi…i wszyscy chętni. Kto chciałby ofiarować blachę ciasta z tej okazji bardzo proszę o kontakt ze mną.
  4. Jutro uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. O g. 11.00 msza św. w Jeziorkach, a przedtem okazja do spowiedzi św. Na mszy św. poświęcenie tornistrów uczniom kl. I. O g. 12.00 uroczyste otwarcie nowej szkoły w Jeziorkach. Starajmy się z Panem Bogiem rozpocząć nowy Rok Szkolny.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. W Skrzynkach – od g. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych oraz okazja do spowiedzi św, w I-szy piątek miesiąca – od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian, a od g. 17.30 okazja do spowiedzi św. Serdecznie zapraszam.
  6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Hubert Wiśniewski cyw. związany i Katarzyna Wiśniewska cyw. związana zamieszkali w Parafii w Tomicach. Zap. 2. Patryk Kosz z par. Wiry; Monika Wiśniewska z par. Tomice. Zap.2.
  7. W związku z moim wyjazdem na Pielgrzymkę będzie mnie zastępował ks. Prob. w Słupi.W razie nagłej potrzeby proszę się z nim kontaktować. Nr Tel. 61 307-02-03 lub z najbliższą Parafią. A w styczniu Pielgrzymka do Meksyku i na Kubę.
  8. Polecam prasę katolicką.
Scroll to Top