Ogłoszenia duszpasterskie 09.09.2018r

  1. W tym tygodniu obchodzimy: czwartek – św. Jana Chryzostoma Bp i DK; piątek – święto – Podwyższenia Krzyża Świętego; sobota – NMP Bolesnej.
  2. Przed ołtarzem znajduje sie poświęcone ziarno, które możemy zabrać do swoich domówprosząc Matkę Bożą o wstawiennictwo we wszelkich pracach polowych.
  3. Chciałem bardzo serdecznie podziękować Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do radosnego-filmowego zakończenia wakacji w naszej Parafii. Bóg zapłać za to dobro. Dzisiaj szczególnie polecając całą Parafie w modlitwie na Anioł Pański z Ojcem Świętym z Placu św. Piotra w Rzymie.
  4. Trwa Tydzień Wychowania i Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Polećmy tę intencje szczególnie przez ręce Maryi.
  5. Od czwartku do soboty w Poznaniu pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa trwa w Poznaniu spotkanie Biskupów Europy. Jest to piękne dopełnienie 1050- lecia — pierwszego biskupstwa na ziemiach polskich.
  6. Za tydzień obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Będziemy modlić się za tych, którzy przekazują informacje.
  7. W związku z moim wyjazdem na Pielgrzymkę do Włoch będzie mnie zastępował ks. Prob. w Słupi. W razie nagłej potrzeby proszę się z nim kontaktować. Nr Tel. 61 307-02-03 lub z najbliższą Parafią. A w styczniu Pielgrzymka do Meksyku i na Kubę. Szczegóły są na plakacie w gablocie.
  8. Polecam prasę katolicką, a szczególnie Owieczki dla dzieci z dwóch tygodni.
Scroll to Top