Ogłoszenia duszpasterskie 02.12.2018r

1. W tym tygodniu obchodzimy: poniedziałek – św, Franciszka Ksawerego k; wtorek – św. Barbary dz. i m. – naszej Patronki; czwartek – św. Mikołaja; piątek – św. Ambrożego bp. i dk; sobota – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
  2. Dzisiaj w naszej Parafii obchodzimy odpust ku czci św. Barbary. Sumę odpustową odprawi mój uczeń Ks. Jakub Turek z Buku. Serdecznie zapraszam.
  3. Od wtorku rozpoczynamy Roraty. Zapraszam wszystkich nie tylko dzieci. Roraty będą: wtorek i środa w Tomicach a we czwartek w Skrzynkach o godz. 17.00. Dzieci otrzymają lampiony oraz wyklejanki, które będą zbierały przez cały Adwent.
  4. Od wtorku msze św. będą o godz. 17.00 z wyjątkiem soboty. Tutaj msza św. będzie o godz. 18.00.
  5. Za tydzień dzień Modlitwy i pomocy materialnej na Wschodzie.
  6. Do nabycia są w zakrystii poświęcone opłatki i świece wigilijne Caritas.
  7. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi pól. godz. przed mszą św. W piątek od godz. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
  8. Dzisiaj rozpoczynamy Adwent oraz nowy Rok Duszpasterski pod hasłem „W Mocy Bożego Ducha’’. Będziemy szczególnie przygotowywać się do Nawiedzenia Kopii Obrazu Matki Boże Częstochowskiej.