Ogłoszenia duszpasterskie 25.11.2018r

1. W tym tygodniu obchodzimy: piątek – św. Andrzeja Ap.
  2. W środę nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić odpust ku czci św. Barbary na Mszy św. o g. 11.30. Dyżur odpustowy i świąteczny mają Parafianie z Mirosławek. O niesienie sztandarów w czasie procesji proszę tych samych Parafian co w Boże Ciało. Dzieci, które były u pierwszej  komunii św. i młodzież przygotowującą się do Bierzmowania proszę o obecność.
  4. Dzisiaj gościmy w naszej O. Franciszka Laka Werbistę z Indonezji. Przyjmijmy Go radością otwartych naszych serc i pamiętajmy w modlitwach o wszystkich Misjonarzach.
  5. Okazja do spowiedzi św. przed odpustem w sobotę od 15.00 do 15.30.
  6. Za tydzień rozpoczynamy Adwent oraz nowy Rok Duszpasterski pod hasłem „W Mocy Bożego Ducha’’. Będziemy szczególnie przygotowywać się do Nawiedzenia Kopii Obrazu Matki Boże Częstochowskiej.
  7. Polecam prasę katolicką, a dzieci niech przyjdą po owieczki.