Ogłoszenia duszpasterskie 03.07.2022 r

• środa – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dz;
    • piątek – św. Jana z Dukli. K.
  2. We wtorek wyrusza 88 Poznańska Pielgrzymka na Jasną Górę. Obejmijmy naszą modlitwą pielgrzymów zdążających do naszej wspólnej Matki.
  3. We czwartek przypada I- czwartek miesiąca. W modlitwie Różańcowej pomodlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  4. Przeżywamy czas wakacji. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy odpoczywają także w naszej Parafii, ale także o tych, którzy ciężko pracują zwłaszcza przy pracach żniwnych.
  5. Przypominam także o odpowiednim stroju w kościele, zwłaszcza teraz w sezonie Letnim, abyśmy uszanowali godność miejsca w którym mieszka Bóg.
  6. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  7. Pamiętajmy w naszej modlitwie o wszystkich chorych i cierpiących, potrzebujących naszej modlitwy i wsparcia.
  8. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.