Ogłoszenia duszpasterskie 26.06.2022 r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • wtorek – św. Ireneusza, bp. i m;
  • środa – św. App Piotra i Pawła.
 2. Zakończyliśmy Oktawę Bożego Ciała. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim za tak liczny udział i piękne świadectwo wiary zwłaszcza teraz w tym czasie czerwcowym: dziękuje Panu organiście, ministrantom, poszczególnym wspólnotom wiejskim, dzieciom sypiącym kwiatki, dzieciom I-komunijnym oraz wszystkim, którzy wielbili Chrystusa Eucharystycznego. Dziękuje za wszelkie ofiary oraz za wszelkie prace porządkowe wokół kościoła, probostwa i w sadzie. Cieszę się że w tym czasie mogliśmy być razem. Niech dobry Bóg nagrodzi wam wszystkim swoim Błogosławieństwem.
 3. W tym tygodniu przypada I-piątek miesiąca. Zapraszam zwłaszcza dzieci i młodzież, abyśmy godnie zakończyli czas roku szkolnego i weszli w czas zasłużonych wakacji. Spowiedź św. pół. godz. przed mszą św. W piątek od godz. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
 4. W ostatnie dni starajmy się wielbić NSPJ.
 5. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
 6. Pamiętajmy w naszej modlitwie o wszystkich chorych i cierpiących, potrzebujących naszej modlitwy i wsparcia.
 7. Krzysztof Wośkowiak st. wol. zam. w Parafii w Tomicach; Michalina Fliszta st. wol. zam. w Parafii Barnimiu. Zap. 2 i 3.
 8. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
Scroll to Top