Ogłoszenia duszpasterskie 03.11.2019r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  – poniedziałek – św. Karola Boromeusza, bp;
  – sobota – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
 2. Zapraszam na nabożeństwa Różańcowe i modlitwę z wymienianek według podanego porządku.
 3. Trwają prace renowacyjne przy naszej dzwonnicy. Dziękuję za postawienie rusztowania i za wszelką pomoc w tych pracach. Bóg zapłać.
 4. Bardzo dziękuję za ofiary złożone na cmentarzu na remont zabytkowej dzwonnicy. Zebraliśmy 2010 zł. Na Seminarium w Poznaniu zebraliśmy 201 zł. Bóg zapłać.
 5. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli w posprzątaniu cmentarza, wykosili trawę i przyczynili się do pięknej oprawy Uroczystości Wszystkich Św.
 6. Za tydzień Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
 7. Uprzejmie przypominam, że każdy kto chce postawić nowy pomnik na cmentarzu lub dokonać jakichkolwiek innych prac najpierw musi zgłosić się do biura parafialnego.
 8. Przypominam, że w dniach od 1 do 8 listopada można codziennie uzyskać odpust zupełny dla tych, którzy w czyśćcu oczekują pełni zbawienia. Odpust zyskuje ten, kto nawiedzi cmentarz oraz wypełni zwykłe warunki, tj. przystąpi do Komunii św. w dniu nawiedzenia cmentarza i odmówi na cmentarzu Ojcze Nasz i Wierzę w Boga oraz jakąkolwiek modlitwę w intencjach wyznaczonych na dany dzień przez Ojca Św..
Scroll to Top