Ogłoszenia duszpasterskie 04.08.2019r

– środa – Bł. Edmunda Bojanowskiego;
    – czwartek – św. Dominika K;
    – piątek – św. Teresy Benedykty od Krzyża, dz. i m., Patronki Europy;
    – sobota – św. Wawrzyńca diak. i m.
  2. Dzisiaj jak słyszeliśmy w specjalnym liście Kościół zachęca do abstynencji. Polecajmy tych, którzy podjęli ten trud, ale także módlmy się o trzeźwość w naszym narodzie i w naszych rodzinach.
  3. Za tydzień naszą ofiarą na tacę wspomagamy KUL oraz nasz WT UAM i szkoły katolickie w Poznaniu.
  4. Przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po odpowiednim uzgodnieniu. Wszelkie informacje znajdziemy na naszej stronie internetowej: www.parafia-tomice.pl. Starajmy się tam zerknąć od czasu do czasu i być na bieżąco w sprawach parafialnych.
  5. W związku z moim wyjazdem będzie mnie zastępował ks. Prob. w Słupi. W razie nagłej potrzeby proszę się z nim kontaktować. Nr Tel. 61 307-02-03.
  6. Od 1.08.-8.08 można dostąpić odpustu zupełnego tzw. Porcjunkuli dla siebie lub za Zmarłego za pobożne nawiedzenie kościoła z równoczesnym zmówieniem Ojcze nasz i Wierzę w Boga. Warunek – stan łaski uświęcającej. Skorzystajmy z tego wielkiego daru.
  7. Zapraszam do naszej letniej kawiarenki w sadzie. W tę niedziele proszę o blachę ciasta i dyżur Panie z Tomic, a za tydzień będą miały dyżur Panie z Tomiczek. Proszę o przygotowanie całej infrastruktury: kubeczków, talerzyków, kawy, herbaty, łyżeczek itd.
  8. 19 sierpnia planujemy jechać z Pielgrzymką do Lichenia. Zapisy z wpłatą 50 zł. po każdej mszy św.