Ogłoszenia duszpasterskie 05.09.2021r

1. W tym tygodniu obchodzimy: środa – Narodzenie NMP.
  2. W najbliższą środę na mszy św. o g. 18.00 poświęcimy ziarno siewne, które zabierzemy do naszych domów i pomodlimy się o Boże Błog. w pracach polowych.
  3. Dzisiaj w całej Polsce po każdej mszy św. wspieramy naszą ofiarą cierpiących w Afganistanie. Otwórzmy nasze serca.
  4. Dziękuję wszystkim Pielgrzymom za radość bycia u Matki Boskiej Częstochowskiej oraz wspólną modlitwę. Naszym podziękowaniem będą figury św. Józefa, które poświęcimy w przyszła niedzielę 12.09 w Skrzynkach na mszy o g. 9.45 i Tomicach na mszy św. o g. 11.30.
  5. Za tydzień rozpoczniemy Tydzień Wychowania i Kwartalne Dni Modlitw za Dzieci, młodzież i wychowawców. Polećmy tę intencje szczególnie przez ręce Maryi.
  6. W najbliższy piątek zapraszam na wieczorną msze św. Rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do pierwszej komunii św. Obecność konieczna
  7. W przyszłą niedzielę jak słyszeliśmy w liście pasterskim beatyfikacja Kard. Stefana Wyszyńskiego oraz matki Elżbiety Róży Czackiej. Przez naszą modlitwę przygotujmy się godnie do tej uroczystości.
  8. Za tydzień po każdej mszy św. zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie. Wesprzyjmy w miarę możliwości te dzieła.
  9. Przypominam, że tym którym minęła prolongata grobu powinien zgłosić się do biura parafialnego.
  10. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Adrian Górski st. wol. zam. w Parafii Strachocice; Monika Walkowiak zam. w Parafii Tomice. Zap. 1.