Ogłoszenia duszpasterskie 29.08.2021r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • wtorek – Światowy Dzień Modlitw o Ochronę Stworzenia;
  • piątek – św. Grzegorza Wielkiego, pap. i dK. – imieniny Biskupa Grzegorza.
 2. Dzisiaj o g. 14.00 sprzed kościoła wraz z dziećmi komunijnymi oraz Parafianami udajemy się do Częstochowy, gdzie będziemy pamiętać o całej naszej Parafii. Bardzo proszę, aby wszyscy zabrali maseczki coś do jedzenia i dobry humor.
 3. 1.09. – środa – przypada 82 rocz. wybuchu II wojny światowej. Jest to także Dzień Modlitw o Ochronę Stworzenia. Zapraszam Ur. Mszę św. Po niej przejedziemy na cmentarz i pomodlimy się za zmarłych przy pomniku Powstańców Wlkp.
 4. We wtorek na g. 17.15 zapraszam ministrantów i kandydatów na ministrantów na swoją zbiórkę. Szczególnie zapraszam chłopców z klasy IV, którzy chcą rozpocząć tak piękną.
 5. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. We czwartek w Skrzynkach o g. 16.30 pomodlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W piątek okazja do spowiedzi św. od g. 17.30. Zapraszam szczególnie klasy po komunijne z I-piątkami miesiąca. Od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian. A w przyszłą niedzielę na mszy św. o g. 11.30 poświęcimy tornistry i przybory szkolne klasie I. Serdecznie zapraszam.
 6. W piątek na g. 18.00 zapraszam kandydatów do Bierzmowanie na swoje spotkanie. Obecność obowiązkowa.
 7. Przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po odpowiednim uzgodnieniu.
 8. Przypominam, że tym którym minęła prolongata grobu powinien zgłosić się do biura parafialnego.
 9. Zmarł śp. Mirosław Sperling – Prezes Stolarni w Skrzynkach, wielki dobrodziej naszej Parafii. Jego pogrzeb odbył się wczoraj w Obornikach Wlkp. Dobry Jezu…
Scroll to Top