Ogłoszenia duszpasterskie 07.03.2021r

• poniedziałek – św. Jan Boży zak;
    • wtorek – św. Franciszka Rzymianka zak;
    • sobota – 8 rocz. wyboru papieża Franciszka.
  2. W poniedziałek swoje święto obchodzą wszystkie Panie. Przez ręce Maryi wypraszamy dla nich wszelkie potrzebne łaski na każdy dzień życia.
  3. Dziękuję za wszelką pomoc Panom przy porządkowaniu terenu przy kościele i probostwie. Bóg zapłać.
  4. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej: do kaplicy w Skrzynkach we czwartek o g. 16.30, a w Tomicach w piątek o g. 17.30.
  5. Gorzkie Żale śpiewamy przed każdą mszą św. w niedzielę, a więc przyjdźmy troszkę wcześniej.
  6. W Wielkim Poście tradycyjnie składamy daninę diecezjalną, przeznaczoną na Seminarium, Wydział Teologiczny, Dom Ks. Emerytów i inne. Po mszy św. można zabrać koperty na ten cel. W tym roku wszystkim jest ciężko, dlatego kto może niech złoży większą ofiarę. Za już złożone ofiary zrozumienie i wsparcie serdecznie dziękuje. Można dokonywać także wpłat nasze konto Parafialne. Bóg zapłać.
  7. W przyszłą niedzielę 14.03 na mszy św. o g. 11.30 poświęcenie książeczek dzieciom I-komunijnym. Potem krótkie zebranie. Obecność konieczna.
  8. Zmarł nasz Parafianin śp. Bogdan Szymański ze Skrzynek. Przeżył 80 lat. Jego pogrzeb odbył się w miniony piątek. Dobry Jezu…
  9. Przypominam o maseczkach w kościele i odpowiednim dystansie.
  10. Zapraszam dzieci po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.