Ogłoszenia duszpasterskie 14.03.2021r

• środa – św. Patryka , bpa;
    • piątek – Ur. św. Józefa Oblubieńca NMP – w tym dniu nie ma postu.
  2. Trwamy w Roku św. Józefa, który ogłosił Ojciec św. Franciszek. Starajmy się przez ten czas wypraszać wszelkie potrzebne łaski dla naszych rodzin.
  3. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej: do kaplicy w Skrzynkach we czwartek o g. 16.30, a w Tomicach w piątek o g. 17.30.
  4. Gorzkie Żale śpiewamy przed każdą mszą św. w niedzielę, a więc przyjdźmy troszkę wcześniej.
  5. W Wielkim Poście tradycyjnie składamy daninę diecezjalną, przeznaczoną na Seminarium, Wydział Teologiczny, Dom Ks. Emerytów i inne. Po mszy św. można zabrać koperty na ten cel. W tym roku wszystkim jest ciężko, dlatego kto może niech złoży większą ofiarę. Do tej pory daninę złożyło 27 rodzin. Można dokonywać także wpłat nasze konto Parafialne. Bóg zapłać za to dobro.
  6. Dzisiaj na mszy św. o g. 11.30 poświęcenie książeczek dzieciom I-komunijnym. Potem krótkie zebranie. Obecność konieczna
  7. Przypominam o maseczkach w kościele i odpowiednim dystansie.