Ogłoszenia duszpasterskie 07.04.2024 r

1. W tym tygodniu obchodzimy: poniedziałek – Ur. Zwiastowania Pańskiego – jest to także Dzień Świętości Życia; a w przyszłą niedzielę Święto Chrztu Polski.
  2. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W naszej pokornej modlitwie oddajemy cały świat i każdego z nas Bożemu Miłosierdziu – zwłaszcza teraz w tych jakże niespokojnych czasach, gdzie jest tyle wojen i cierpienia.
  3. W najbliższą sobotę na g. 9.00 zapraszam dzieci I-komunijne z Rodzicem na pierwszą spowiedź. Potem będzie krótkie spotkanie.
  4. Za tydzień będziemy obchodzić Niedzielę Biblijną i początek Tygodnia Biblijnego.
  5. Dziękuję kolejnym 5 rodzinom, które złożyły daninę diecezjalną. Bóg zapłać.
  6. Dzierżawców ziemi parafialnej zapraszam w tym tygodniu po wieczornej mszy św. celem uregulowania płatności za pierwsze półrocze.
  7. W naszych modlitwach polecajmy – chorych, cierpiących i potrzebujących naszego wsparcia.
  8. Zapraszam chłopców i dziewczynki, którzy chcieliby podjąć służbę przy ołtarzu jako ministranci, czy lektorki.
  9. Zmarła nasza Parafianka śp. Helena Adamska z Tomiczek. Przeżyła 90 lat. Jej pogrzeb odbył się we czwartek. Dobry Jezu…
  10. Dzieci zapraszam po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.