Ogłoszenia duszpasterskie 31.03.2024 r

  1. Pragnę bardzo serdecznie podziękować mieszkańcom Tomiczek, oraz tym którzy budowali Grób Pański oraz dekorację świąteczną i sprzątali kościół. Dziękuję tym Parafianom, którzy tak licznie wzięli udział w Triduum Paschalnym oraz tym wszystkim, którzy przez swoją obecność i jakąkolwiek pomoc uświetnili te dni. Składam też serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary, które przeznaczymy na bieżące opłaty. Niech Chrystus Zmartwychwstały wszystkim Błogosławi. Bóg zapłać za wszelkie dobro. A wszystkim Parafianom i Miłym Gościom przybyłym do naszej Parafii na te święta życzę: przede wszystkim zdrowia, prawdziwej wiary, nadziei i miłości oraz pogody ducha, którą daje Zmartwychwstały Chrystus. Na radosne święta – wszystkim życzę z całego serca – Szczęść Boże!
    W bocznej kruchcie jest poświęcona woda – możemy ją zabrać do domów.
  2. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. W tym dniu wspieramy naszą modlitwą oraz ofiarą KUL, Wydział Teologiczny UAM i szkoły katolickie naszej Archidiecezji.
  3. Ze względu na Oktawę uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Dziękuję kolejnym 12 rodzinom, które złożyły daninę diecezjalną. Bóg zapłać.
  5. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Przed każdą mszą św. odmówimy Koronkę do Miłosierdzia. Będzie też można wesprzeć nasz Caritas Archidiecezjalny.
  6. W naszych modlitwach polecajmy – chorych, cierpiących i potrzebujących naszego wsparcia. W piątek od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
  7. Zapraszam chłopców i dziewczynki, którzy chcieliby podjąć służbę przy ołtarzu jako ministranci, czy lektorki.
  8. Dzieci zapraszam po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.
Scroll to Top