Ogłoszenia duszpasterskie 07.06.2020r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  – poniedziałek – św. Jadwigi, królowej;
  – środa – Bł. Bogumiła, bpa., Patrona Archidiecezji.
 2. We czwartek przypada Ur. Bożego Ciała. Msza św. w tym dniu o g. 8.00 i o godz. 10.00 z procesją do 4 ołtarzy , ale tylko wokół kościoła. Bardzo proszę, aby na znak jedności z Chrystusem Eucharystycznym ubrać okna i wywiesić flagi. Niech to będzie nasza zewnętrzny znak wyznania wiary.
 3. Od dzisiaj obowiązuje nowy Dekret Ks. Arcybiskupa, który znosi dyspensę od uczestnictwa we mszy św. niedzielnej. W miarę możliwości wracajmy do poprzedniego stanu i spotykajmy się z żywym Chrystusem Eucharystycznym. Spowiedź św. wielkanocna zostaje przedłużona do 14.09. Skorzystajmy z tego wielkiego daru miłosierdzia Bożego.
 4. Za tydzień na mszy św. o g. 14.00 pierwsza grupa naszych dzieci przyjmie Chrystusa po raz pierwszy do swojego serca. Pamiętajmy o nich w modlitwie. Spowiedź św. dla nich i rodziców w sobotę 13.06 o g. 9.30.
 5. Za tydzień składka przeznaczona jest na remont naszej dzwonnicy. W miarę możliwości otwórzmy nasze serca.
 6. Przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej Mszy św. a wszelkie informacje i aktualności znajdziemy na stronie internetowej naszej Parafii : www.parafia-tomice.pl.
 7. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
 8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
  Kamil Przytuła st. wol. zam. w Parafii Tomice; Klaudia Królik st. wol. zam. w Parafii Tomice. Zap. 3.
  Daniel Napora st. wol. zam. w Luboniu Par. św. Barbary; Magdalena Kortus st. wol. zam. w Parafii Tomice. Zap. 3.
  Laura Adler st. wol. zam. w Parafii Tomice; Michał Naskręt st.wol. zam. w Parafii Tomice. Zap. 1.
 9. Polecam prasę katolicką a dzieci niech przyjdą po owieczki.
Scroll to Top