Ogłoszenia duszpasterskie 07.07.2024 r

• poniedziałek – św. Jana z Dukli, k;
    • czwartek – św. Benedykta, op., patrona Europy;
    • piątek – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu bp. i m;
    • sobota św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  2. Od wtorku wyjeżdżam na kilka dni. Będzie mnie zastępował Ks. Mirek ze Słupi lub najbliższy kapłan. Natomiast w sobotę i niedzielę będziemy gościć Ks. Marka z Seminarium, który miał u nas ostatnio rekolekcje. Obejmijmy Ich naszą modlitwą.
  3. Wspierajmy także pielgrzymów zdążających w ramach 90 Poznańskiej Pielgrzymki na Jasną Górę. Obejmijmy naszą modlitwą także inne grupy pielgrzymkowe przechodzące przez naszą Parafię
  4. W szpitalu MedPolonia w Poznaniu jest możliwość wykonania operacji zaćmy bezpłatnie w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Szczegóły na plakacie oraz pod numerem 519-623-733.
  5. Przeżywamy czas wakacji. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy odpoczywają także w naszej Parafii, ale także o tych, którzy ciężko pracują zwłaszcza przy
    pracach żniwnych.
  6. Przypominam także o odpowiednim stroju w kościele, zwłaszcza teraz w sezonie letnim, abyśmy uszanowali godność miejsca w którym mieszka Bóg.
  7. Trwają dalsze prace elewacji naszego kościoła. Starajmy się też zachować ostrożność, zwłaszcza tam gdzie stoją rusztowania od strony północnej. Niech wstawiennictwo św. Józefa i naszej patronki św. Barbary pomogą w tych pracach.
  8. W naszych modlitwach pamiętajmy o chorych, cierpiących – potrzebujących naszej modlitwy.
  9. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
  10. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  11. Wszystkim życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.