Ogłoszenia duszpasterskie 08.01.2023 r

• piątek – św. Hilarego, bp. i DK.
  2. W przyszłym tygodniu będziemy obchodzić dzień Judaizmu.
  3. W naszych modlitwach pamiętajmy o chorych, cierpiących i starszych – zwłaszcza naszych Parafianach.
  4. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po odpowiednim uzgodnieniu.
  5. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Najlepiej to uczynić w ciągu tygodnia po wieczornej mszy św. lub telefonicznie.
  6. Zapraszam dzieci po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.
  7. Kolęda w tym tygodniu:
    • wtorek – 10.01. g. 15.00 – Rybojedzko – Leśniczówka, Leśna, Krótka, Żarnowiecka
    • środa – 11.01. – g. 18.00 – msza św. – pozostała część Rybojedzka
    • czwartek – 12.01. – g.18.00 – Skrzynki – msza św. – pozostała część Skrzynek
      Jeśli są rodziny nowe w naszej Parafii i pragną przyjąć kolędę – bardzo proszę o kontakt ze mną. Proszę o samochód 10 min. przed kolędą. Niech to będzie czas radosnego spotkania i otwarcia się na Boże Błogosławieństwo.
  8. W kruchcie znajduje się poświęcona woda.