Ogłoszenia duszpasterskie 15.01.2023 r

• czwartek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, bp.
    • sobota – św. Agnieszki, dz. i m.
  2. W tym tygodniu obchodzimy dzień Babci i Dziadka. Składamy im najserdeczniejsze życzenia: zdrowia i aby przede wszystkim cieszyli się wdzięcznością swoich wnuków.
  3. Uprzejmie informuje Drogich Parafian, że uroczystości Jubileuszowe naszej Parafii z udziałem Ks. Abpa Marka Jędraszewskiego Metropolity Krakowskiego odbędą się 17.09 – niedziela o g. 11.30.
  4. Zakończyliśmy tegoroczną kolędę. Dziękuje tym wszystkim, którzy przyjęli mnie w swoich domach oraz przybyli na zaproszenie do kościoła, złożyli ofiary i wszelkie okazane dobro. Bóg zapłać.
  5. Od środy rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Polećmy tę intencje naszej codziennej modlitwie i budujmy tę jedność także w najbliższym otoczeniu.
  6. We środę przypada dzień parafialnej Adoracji Najświętszego Sakramentu:
    • 9.00 – 9.30 – Mirosławki
    • 9.30 – msza św.
    • 10.00 – 11.00 – Tomiczki
    • 11.00 – 12.00 – Tomice i Rybojedzko
      W Skrzynkach msza św. będzie o g. 11.00 i adoracja do 11.45.
  7. Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy mogą przybyć wypraszając w tym trudnym czasie wszelkie potrzebne dla nas łaski.
  8. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po odpowiednim uzgodnieniu.
  9. Zmarł nasz Parafianin śp. Zdzisław Walkowiak z Tomiczek. Przeżył 64 lat. Jego pogrzeb odbędzie się we wtorek o g.12.00. Dobry Jezu…
  10. Zapraszam dzieci po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.