Ogłoszenia duszpasterskie 08.12.2019r

– czwartek – NMP z Guadalupe;
    – piątek – św. Lucji;
    – sobota – św. Jana od Krzyża K i DK.
  2. Składam serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia naszego odpustu Parafialnego. Bóg zapłać za to dobro.
  3. Zapraszam na Roraty: we wtorek i środę w Tomicach, a w czwartek w Skrzynkach o g. 17.00.
  4. Od wtorku msze św. będą o godz. 17.00 z wyjątkiem soboty. Tutaj msza św. będzie o godz. 18.00.
  5. Przeżywamy Adwent oraz nowy Rok Duszpasterski pod hasłem „Wielka Tajemnica Wiary”. Będziemy szczególnie duchowo przygotowywać się do Nawiedzenia Kopii Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej – 3.02.2020 r.
  6. Dzisiaj dzień Modlitw i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Część składki przeznaczymy na ten cel. Na mszy św. o g. 11.30 poświęcenie medalików dzieciom I komunijnym. Potem krótkie zebranie.
  7. Do nabycia są w zakrystii poświęcone opłatki, kalendarze, świece wigilijne Caritas.
  8. Spowiedź przed świętami będzie we wtorek 17 grudnia: w Tomicach od 19.00 – 19.30, w Skrzynkach od 19.45 – 20.15. Skorzystajmy z tego wielkiego daru miłosierdzia, aby przygotować się na przyjście Pana.
  9. Zmarła nasza Parafian śp. Maria Wośkowiak z Tomic. Przeżyła 80 lat. Jej pogrzeb odbył się wczoraj. Dobry Jezu…