Ogłoszenia duszpasterskie 01.12.2019r

– wtorek — św. Franciszka Ksawerego k;
    – środa —św. Barbary dz. i m. — naszej Patronki;
    – piątek — św. Mikołaja; sobota — św. Ambrożego bp. i dk;
    – niedziela — Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
  2. Dzisiaj w naszej Parafii obchodzimy odpust ku czci św. Barbary. Sumę odpustową odprawi Ks. Prof. Adam Przybecki z Poznania. Serdecznie zapraszam.
  3. Od wtorku rozpoczynamy Roraty. Zapraszam wszystkich nie tylko dzieci. Roraty będą: wtorek i środa w Tomicach a we czwartek w Skrzynkach o godz. 17.00. Dzieci otrzymają lampiony oraz wyklejanki, które będą zbierały przez cały Adwent.
  4. Od wtorku msze św. będą o godz. 17.00 z wyjątkiem soboty. Tutaj msza św. będzie o godz. 18.00.
  5. Dzisiaj rozpoczynamy Adwent oraz nowy Rok Duszpasterski pod hasłem „ Wielka Tajemnica Wiary”. Będziemy szczególnie przygotowywać się do Nawiedzenia Kopii Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej — 3.02.2020 r.
  6. Za tydzień dzień Modlitw i pomocy materialnej na Wschodzie. Na mszy św. o g. 11.30 poświęcenie medalików dzieciom 1-komunijnym. Potem krótkie zebranie.
  7. Do nabycia są w zakrystii poświęcone opłatki, kalendarze, świece wigilijne Caritas.
  8. W tym tygodniu przypada 1 czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi pół. godz. przed mszą św. W piątek od godz. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
  9. 5 grudnia w Ośrodku Zdrowia w Strykowie przy ul. Bukowskiej 56, od g. 13.00 tel. 61 8134-291 odbędą się bezpłatne badania słuchu. Zapraszam wszystkich zainteresowanych.